Rezervasyon Şartları

Genel Rezervasyon Bilgileri

  • Fiyatlarımıza KDV dahildir. Her şey dahildir. (Yiyecek konsept saati: 07:00 – 24:00)
  • Alkollü içecek servisi ve satışı yapılmamaktadır, dışarıdan getirilmesi yasaktır.
  • Fiyatlar, Kişi başı / Herşey dahil / Gecelik fiyatlardır.
  • Tek kişlik oda fark: +%50 / 3. kişi indirimi: -%30 / 4. kişi indirimi: – %40
  • Single odada 00-09 yaş ücretsiz / 10-12 yaş double hesaplanır.
  • Çocuk indirimleri ebeveyn ile aynı odada kalındığı takdirde geçerlidir.
  • İki yetişkin yanında 1. Çocuk 00 – 06 yaş ÜCRETSİZ
  • İki yetişkin yanında 2. Çocuk 07 – 12 yaş %50 İNDİRİMLİ
  • Standard odada en fazla 3 yetişkin + 0 – 2 yaş bebek konaklayabilir

Rezervasyon Kesinleştirme Prosedürü

Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için gerekli ödemenin tamamı yapıldıktan sonra, ödeme şeklinize göre mail order formu, havale dekontu ve rezervasyon istek formunun, satış ofisine iletilmesi gerekmektedir.
Ödeme yapılmadan rezervasyon kesinleşmeyecek olup, ödemesi gelmeyen rezervasyon iptallerinden otelimiz sorumlu değildir.

Ödeme Şekli

Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için ödemenin tamamının yapılması gereklidir. Ödeme eğer TL yapılacak ise ödemenin yapıldığı gündeki Merkez Bankası döviz alış kurundan ödeme alınır. banka kesintilerinden otel sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon ödemeleri, havale, EFT veya mail order yöntemiyle yapılacaktır.

Giriş / Çıkış Prosedürü

Giriş günü öğle yemeği ile konaklama başlamaktadır. Misafire oda veriliş saat: 15:00’tir. Erken gelinmesi durumunda kahvaltı ücreti alınmaktadır.
Çıkış günü kahvaltı ile konaklama sona ermektedir. Odadan çıkış saati 11:00’dir. Geç çıkışlarda ve öğle yemeği için ücret talep edilecektir.
Konaklayacak tüm misafirlerin, giriş esnasında nüfus cüzdanlarını resepsiyona ibraz etmeleri zorunludur. Kimlikleri ibraz edilmeyen çocuklardan yetişkin ücreti alınacaktır.

Rezervasyon İptal Prosedürü

Kesinleşmiş olan rezervasyonunuzun; giriş tarihine 30 günden daha uzun süre kala, iptal edilmesi durumunda yapılan ödemenin tamamı tarafınıza iade edilir.
Rezervasyonunuzun; giriş tarihinize 15 günden daha uzun süre kala iptal edilmesi durumunda, toplam konaklama tutarının %40’ı kesilerek, kalan tutar iade edilir.
Rezervasyonunuzun giriş tarihine, minimum 7 gece kalana kadar iptal edilmesi durumunda, toplam konaklama tutarının %50’si kesilerek, kalan tutar iade edilir.
Rezervasyonunuz giriş tarihinize 1 haftadan daha az süre içinde iptal edildi ise, herhangi bir ödeme iade edilmez. Sadece otelin doluluğu doğrultusunda tarih değişikliği yapılabilir.
Kredi Kartıyla yapılan ödemelerde, işlem ücreti kesildikten sonra kalan tutar iade edilir.

Genel Şartlar

Özel istekler müsaitliğe göre karşılanır. Garanti edilmez.
Otele evcil havyan kesinlikle kabul edilmez.
Otelimizde alkol tüketimi ve dışarıdan alkollü içecek getirilmesi kesinlikle yasaktır.
Bayanlar bölümüne, fotoğraf makinası, kameralı telefon ve fotoğraf veya video çekme özelliği olan elektronik cihazların sokulması yasaktır.
İçerde konaklama yapan misafirin çıkış yapmak istemesi durumunda; kalan günler için para iadesi veya kalan günleri sonraki günlerde kullanması mümkün değildir.

Önemli

6 yaş ve üzeri erkek çocukların Bayanlar bölümüne giriş yapması yasaktır.
Bayanlar denizi üzerinden geçebilecek olan, Parasailing (deniz paraşütü), uçak, v.s. gibi araçlara müdahale edilemeyeceği için, böylesi bir durumu anlayışla karşılamanızı rica ederiz.
Bayanlar bölümüne girişte, telefon ve görüntü kaydedici cihazların sokulmasını engellemek için metal dedektörü ve elle aramaya Muafakat etmeniz gerekmektedir.

Ödeme yapılmadan rezervasyon kesinleşmeyecek olup, ödemesi gelmeyen rezervasyon iptallerinden otelimiz sorumlu değildir.

8 yaş ve üzeri kız çocuklarının genel alanlarda, ortak kullanılan havuzlarda ve denizde islami kurallara uygun giyinme ( haşema)  zorunluluğu vardır.

WhatsApp chat